Clinique Gözenek Sıkılaştırıcı Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024

Clinique Gözenek Sıkılaştırıcı Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

Clinique Gözenek Sıkılaştırıcı, Genişlemiş olan gözenekler estetik açıdan hoş gözükmez. Gözeneklerin geniş olması tedavi edilmez ise zamanla ciltte akne, leke, siyah nokta ve sivilce gibi istenmeyen durumlara neden olur. Siyah noktalar ile tıkanan gözenekler çok daha büyük ve kötü gözükür. Yaşlanmaya bağlı olarak ciltte birtakım sorunlar olur. Kırışıklık, cilt lekeleri, göz altı torbalanmaları, genişlemiş gözenekler gibi. Yaşlanmaya bağlı olarak meydana gelen sorunlar ile genişlemiş gözeneklerin de görüntüsü daha da istenmeyen duruma girer. Bu nedenle genişleyen gözeneklerin sıkılaşması ve cildin daha taze, parlak, canlı ve pürüzsüz gözükmesi için cilt sıkılaştırıcı ürünler kullanılmalıdır. Bu ürünlerden birisi de Clinique gözenek sıkılaştırıcı serumudur. Bu ürün oldukça etkili ve tedavi edicidir.

Clinique Gözenek Sıkılaştırıcı Kimler İçin Uygundur?

Her cilt tipine uygun bir üründür. Yani kuru ya da yağlı cilt tipindeki bireyler için uygundur. Fakat yağlı cilde sahip olan bireyler için mucizevi bir üründür diyebiliriz. Clinique gözenek sıkılaştırıcı üründe doğal yağlar dahil olmak üzere hiç yağ içermez. Jelimsi kıvamı sayesinde ciltte yağ oluşumunun önüne geçer. Cilt eskisine oranla daha mat ve kuru olur. Ciltteki yağlanma gözeneklerin genişlemesindeki en büyük etken olduğu için Clinique gözenek sıkılaştırıcı serumu da ilk olarak bu yağlanmanın önüne geçmektir. %100 oranda parfümsüz olan bir üründür. Gözeneklerin görüntüsünü azaltmayı ve gözenek duvarlarını güçlendirmeyi sağlar. Clinique gözenek sıkılaştırıcı serumu cildin daha yumuşak ve kadifemsi bir yapıya kavuşmasını ve ferahlamasını sağlar.

Bu ürün iki hafta boyunca düzenli kullanıldığı zaman geniş gözeneklerde %58 oranda bir sıkılaşma sağlar.

Clinique Gözenek Sıkılaştırıcı Nasıl Kullanılır?

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uygulanmalıdır. Akşamları yatmadan önce kullanılması daha sağlıklı ve etkili olur. Tüm miktarın cilde eşit oranda dağılması gerekir. Nemlendirici kullanmadan önce kullanılmalıdır.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

İlk soruyu siz sormak istermisiniz?

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Gözenek Temizleme Yöntemleri

Gözenek Temizleme Yöntemleri

Tıkalı Gözenek Nasıl Temizlenir?

Tıkalı Gözenek Nasıl Temizlenir?

Gözenek Sıkılaştırıcı Ürünler Nelerdir?

Gözenek Sıkılaştırıcı Ürünler Nelerdir?

Siyah Nokta Gözenek Sıkılaştırıcı

Siyah Nokta Gözenek Sıkılaştırıcı

Gözenek Sıkılaştırıcı Nemlendirici

Gözenek Sıkılaştırıcı Nemlendirici