Lr Gözenek Sıkılaştırıcı Kremler
12 Temmuz 2024

Lr Gözenek Sıkılaştırıcı Kremler

LR Gözenek Sıkılaştırıcı

Cildimizdeki gözenekler, cildin nefes almasını sağlar. Sağlıklı bir cilde sahip olmak için cilt tipine uygun ürünleri kullanmak her zaman yararımıza olacaktır. Bu nedenle piyasada birçok krem bulunmaktadır. Bu kremlerden hangisini kullanacağınıza karar vermeden önce mutlaka bir dermatoloğa danışmanızda fayda vardır.

LR Gözenek Sıkılaştırıcı Kremleri

Zeitgart 1 Cihazı

Zeitgart 1 cihazı, normal ve hassas cilt tiplerine göre iki seçenek halinde sunulan olağanüstü bir üründür. Cildin katmanlarına inerek cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.

Aloe Vera Sprey

Aloe Vera Sprey, 10'dan fazla doğal bitkiden oluşan içeriği sayesinde cildi temizler ve sıkılaştırır. Antibakteriyel içerikli olması sağlık açısından da son derece önemlidir. Sabah ve akşam, günde iki defa cilde tonik şeklinde uygulanır. İçerisindeki bitkiler şunlardır:

 • Propolis
 • Aynı safa
 • Civanperçemi
 • Kekik
 • Papatya
 • Hindiba kökü
 • Okaliptüs yaprağı
 • Adaçayı
 • Çarkıfelek çiçeği
 • Zencefil kökü
 • Zembil çiçeği
 • Kırmızı sandal ağacı ekstreleri

Consantre Krem

Consantre Krem, Aloe Vera özü bakımından oldukça zengin bir jeldir. Aloe Vera özünün yüksek olması, hem cildi sıkılaştırıcı özelliği hem de sağlıklı bir cilde sahip olunmasına yardımcı olur.

Aloe Vera Acil Durum Spreyi

Aloe Vera Acil Durum Spreyi, cilt gözeneklerini sıkılaştırıcı özelliğini birkaç kullanım sonrasında fark etmenizi sağlar. Konsantre Jel Kremler ile birlikte kullanılabilir.

Aloe Vera Peeling

Aloe Vera Peeling, haftada iki defa cilde dairesel hareketlerle sürülüp masaj yaparak uygulanır ve durulanır.

Ekstra Bilgiler

LR gözenek sıkılaştırıcı ürünler, dermatolojik olarak test edilmiş ve cilt dostu içeriklerle formüle edilmiştir. Cilt bakım rutininize düzenli olarak bu ürünleri eklemek, cildin elastikiyetini artırarak daha sıkı ve sağlıklı bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, bu ürünlerin düzenli kullanımı ciltteki fazla yağın kontrol altına alınmasına da katkı sağlar.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

soru

Uygar

12 Temmuz 2024 Cuma

Gözeneklerimi sıkılaştırmak için LR Gözenek Sıkılaştırıcı ürünlerini kullanmayı düşünüyorum ama ilk olarak bir dermatoloğa danışmam gerekir mi? Ayrıca, Zeitgart 1 cihazının hassas cildime uygun olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Merhaba Uygar,

LR Gözenek Sıkılaştırıcı ürünlerini kullanmadan önce bir dermatoloğa danışman kesinlikle iyi bir fikir olabilir. Dermatolog, cilt tipini ve ihtiyaçlarını değerlendirerek sana en uygun ürünleri önerebilir. Ayrıca, hassas ciltler için belirli ürünlerin veya cihazların kullanımı konusunda dikkatli olmak önemlidir.

Zeitgart 1 cihazının hassas cildine uygun olup olmadığını anlamanın en iyi yolu da yine bir uzmana danışmaktır. Dermatoloğun, bu cihazın cildine zarar verip vermeyeceği konusunda seni bilgilendirebilir ve doğru kullanım yöntemleri konusunda tavsiyeler verebilir. Bu şekilde, cilt sağlığını riske atmadan en iyi sonuçları elde edebilirsin.

Sağlıklı ve güzel günler dilerim!

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Güncel

Gözenek Genişlemesi Nedenleri

Gözenek Genişlemesi Nedenleri

Güncel

Gözenek Oluşum Nedenleri

Gözenek Oluşum Nedenleri